Noord-Brabant

Rondvaart met High Tea door Den Bosch

Wilt u tijdens de rondvaart over de Dommel nog iets extra's toevoegen? Boek dan deze Rondvaart met High Tea door Den Bosch. Genieten van een prachtige rondvaart over de Dommel en tussendoor genieten van een heerlijke high tea met verschillende lekkere zoete en hartige hapjes. Uiteraard is de koffie en thee inclusief.