Noord-Brabant

Kids for Free

3 Daags Weekendje weg in Brabant met KIDS for FREE

In het gastvrije Brabant kunt u met het hele gezin genieten van een heerlijk weekendje weg. Het hotel beschikt over het grootste leisure center. Prachtige gelegen in het landelijke Mierlo tussen De Peel en de Strabrechtse Heide. En met de gezellige winkelsteden Eindhoven en Helmond op steenworp afstand, hoeft u zich hier geen moment te vervelen!

Rondvaart met High Tea door Den Bosch

Wilt u tijdens de rondvaart over de Dommel nog iets extra's toevoegen? Boek dan deze Rondvaart met High Tea door Den Bosch. Genieten van een prachtige rondvaart over de Dommel en tussendoor genieten van een heerlijke high tea met verschillende lekkere zoete en hartige hapjes. Uiteraard is de koffie en thee inclusief.