Super aanbieding 3=2 - Heerlijk 4 dagen genieten in de Achterhoek

Bij deze 3=2 Super aanbieding in de Achterhoek is inbegrepen:

    • Welkomst kopje koffie of thee
    • Diverse fiets- en wandelroutes naar keuze
    • 3 Overnachtingen
    • 3x Een uitgebreid ontbijtbuffet
    • Koffie of thee bij vertrek Coffee to Go

Prijzen:

    • Januari, februari: € 59,00 p.p.
    • Maart, december: € 69,00 p.p.
    • April, mei, juni, oktober, november: € 79,00 p.p.
    • Juli, augustus, september: € 89,00 p.p.

    Bij 1-persoonsgebruik wordt in het hotel € 15 per kamer per nacht in rekening gebracht.

    Prijzen zijn exclusief Milieu- en verblijfsbelasting à € 2,50 per persoon per nacht.

    De prijzen van deze 3=2 Super aanbieding in de Achterhoek zijn geldig tot en met 31 december 2017 met uitzondering van de feestdagen.

    De prijs is exclusief € 7,50 reserveringskosten.

Super aanbieding - 3=2

Super aanbieding! Verblijf in een prachtige omgeving en ontdek al het moois dat de Achterhoek te bieden heeft. Fiets of wandel langs de vele kastelen of breng een bezoekje aan de oude Hanzestad Zutphen, slechts op een steenworp afstand.

De kamers

De comfortabele kamers van het hotel bevinden zich in twee moderne hotelvleugels die in de parktuin zijn bijgebouwd. De ruime 2-persoonskamers zijn voorzien van 2 bedden, zitje, bureau, ruime kast, telefoon, televisie, WiFi, badkamer met douche, toilet en fohn.

Ons landgoed is goed ingericht om mindervaliden een heerlijke vakantie te bieden. Het hotel en hoofdgebouw zijn rolstoel en rollator toegankelijk, beschikken over een lift en alle ruimtes zijn drempel vrij. Er is aan de achterzijde van het hotel gratis parkeergelegenheid voor ruim 200 auto's. De receptie bevindt zich aan de voorzijde, laat uw koffers bij het inchecken daarom gerust nog even in de auto.

De omgeving

Het landgoed ligt in de Berkelvallei en grenst aan natuurgebied de Velhorst, een streek die zich kenmerkt door bossen, landgoederen, kastelen, kleine rivieren en pittoreske dorpjes. Zo heeft het lieflijke Almen een mooi dorpsplein met eeuwenoude lindebomen en een 14de eeuwse kerk waar dichter Staring prachtige gedichten schreef.

De omliggende natuur leent zich perfect om lekker te gaan fietsen of wandelen. Niets voor niets is de Achterhoek uitgeroepen tot beste fietsgebied van Nederland! Maar ook de wandelaar komt in deze streek perfect aan zijn trekken. Vanaf ons landgoed begint u direct met diverse fiets- of wandelroutes.

8.2/10 14 reviews

Reviews van gasten

Joop Burger

Met partner

8

top hotel met zeer goede service een zeer vriendelijk personeel en mooi kamer die goed schoon zijn en lekker bed

Anoniem

Met partner

8

We hebben het super gehad, mooie accomodatie vriendelijk personeel goed verzorgde kamers, heerlijk dinerbuffet we hebben ervan genoten.

Elly Verhoeven

Met partner

9

heel fijn arrangement. Alles prettig verlopen, goede service, fijne kamer, heerlijk ontbijt, schitterende serre als eetzaal.voor herhaling vatbaar

Anoniem

Met partner

9

Is een erg leuke accommodatie, schoon en erg vriendelijke mensen.

Anoniem

Met partner

8

heel goed, heerlijk ontbijt en goede kamer

Anoniem

Met partner

7

Het verblijf is goed bevallen. De omgeving is zeker de moeite waard om er nog eens voor terug te komen. Mooie fietsroutes! Prima ontbijt, miste wel de srumble eggs. Nu kon je zelf een eitje bakken met spek maar door de drukte in het hotel was dat steeds bezet. De kamer was goed alleen 'snachts voor ons te warm ondanks het open raam. Het bed viel wat tegen ondanks dat het boxspring is. Wij vonden het matras niet zo fijn. Fijne, grote doucheruimte!

Air Bakker

Met partner

9

We hebben genoten

Anoniem

Met partner

8

Prima verblijf! Mooie sfeervolle omgeving. Heerlijk ontbijtbuffet. Plezierige benadering

S. Wolters

Met partner

9

Prachtig weer. We hebben heerlijk gefietst in de mooie omgeving. Personeel was heel vriendelijk. Eten en drinken ook niks op aan te merken. We hebben genoten👍

Anoniem

Met partner

8

Personeel: enthousiaste klantvriendelijke medewerkers

Anoniem

Met partner

8

geweldig uitvalsbasis voor wandel- & fietstochten. Gorsselse heide, Lochem, Zutphen, Vorden. Of een langere tocht (Almen. Eefde Gorssel, Epse, Deventer, Wilp, Voorst, Zutphen, Almen - fietsknooppunten !). Bakker Bril in Voorst niet vergeten!

Anoniem

Met partner

8

Accommodatie prima, service goed, ontbijt uitgebreid

Anoniem

Met partner

8

Goed onderkomen voor een driesterren- hotel. Als je er voor koos de kamer niet te laten schoonmaken, kon je op de bewuste dag gratis een kop koffie krijgen. Dit doet een beetje zielig aan. Ruime kamers. Het ontbijt was vers maar niet uitgebreid.

Anoniem

Met partner

8

Zeer fijne accommodatie . Zeer goed personeel en vak bekwaam. En lekker rustig voor wat oudere personen .

Mogelijkheden

De volgende faciliteiten zijn beschikbaar bij deze locatie. Heeft u nog vragen? Neem dan gerust contact met ons op.

  • Parkeren
  • Restaurant
  • Wifi
  • Lift
  • Receptie
  • Mindervalide kamers

Onze partner

Algemeen

Er zijn slechts 2 woorden nodig om dit Hotel Landgoed te omschrijven: Natuurlijk goed! Het hotel ligt prachtig gelegen op een historisch landgoed midden in de Gelderse Achterhoek. Hier staat persoonlijke aandacht voor de gast nog altijd voorop. Geniet van een welverdiende vakantie in een comfortabele omgeving waar groen, rust en ruimte regeren.

Faciliteiten

Dit hotel-landgoed is naast een 3-sterren hotel en beschikt over 115 moderne 2-persoonskamers, een restaurant met serre waar dagelijks naast het ontbijt, een heerlijk dinerbuffet wordt gepresenteerd en een gezellige bar met lounge waar u ook een lunch kunt nuttigen.

Kamers

De comfortabele kamers van het hotel bevinden zich in 2 moderne hotelvleugels die in de parktuin zijn bijgebouwd. De ruime 2-persoonskamers zijn voorzien van twee bedden, zitje, bureau, ruime kast, telefoon, televisie, WiFi, badkamer met douche, toilet en fohn. Het landgoed is goed ingericht om mindervaliden een heerlijke vakantie te bieden. Het hotel en hoofdgebouw zijn rolstoel en rollator toegankelijk, beschikken over een lift en alle ruimtes zijn drempel vrij. Er is aan de achterzijde van het hotel gratis parkeergelegenheid voor ruim 200 auto's. De receptie bevindt zich aan de voorzijde, laat uw koffers bij het inchecken daarom gerust nog even in de auto.

Omgeving

Midden in de Gelderse Achterhoek, nabij het rustieke dorp Almen ligt op grote afstand van de dagelijkse drukte het hotel. Het landgoed ligt in de Berkelvallei en grenst aan natuurgebied de Velhorst, een streek die zich kenmerkt door bossen, landgoederen, kastelen, kleine rivieren en pittoreske dorpjes. Zo heeft het lieflijke Almen een mooi dorpsplein met eeuwenoude lindebomen en een 14de eeuwse kerk waar dichter Staring prachtige gedichten schreef.

Houdt u van shoppen? Interessante plaatsen als de historische Hanzesteden Deventer en Zutphen en het Koninklijke Apeldoorn liggen binnen handbereik. Een uitstapje naar de karakteristieke plaatsjes Doesburg en Bronkhorst kunnen wij u ook van harte aanbevelen.

Het vriendelijke karakter maakt de streek een ideale plek om op verhaal te komen.

De combinatie van kleinschaligheid, prachtige natuur en de gastvrijheid waarmee u ontvangen wordt maken van het hotel een perfecte locatie waar u nog lang van zult nagenieten.

Veelgestelde vragen

Als ik een aanvraag doe of een reservering maak, hoe snel krijg ik dan antwoord?

Uw aanvraag/reservering wordt altijd binnen 24 uur in behandeling genomen. Vakantieveilingtrends.nl informeert u binnen deze tijd telefonisch of per e-mail of het beschikbaar is en zal met u de gestelde vragen die u heeft doornemen.

Als u een definitieve reservering maakt krijgt u een bevestigingsmail van Vakantieveilingtrends.nl en ontvangt u tevens van de locatie waar wij uw reservering plaatsen een bevestiging met daarin de Algemene Voorwaarden.

Vakantieveilingtrends.nl maakt voor u de reservering en van ons maar ook van de locatie waar u naar toe gaat ontvangt u een bevestiging. Zij bepalen hoe en wanneer er een (deel)betaling gedaan moet worden. Dit dient u dus in uw bevestiging terug te kunnen vinden.

Vakantieveilingtrends.nl kan bij uw reservering een annuleringsverzekering afsluiten tegen een speciale prijs. U heeft al een verzekering afgesloten vanaf € 1,55 p.p. zodat u zonder zorgen ook in Nederland op reis kunt. Als u definitief reserveert ontvangt u van Hotelidee een bevestiging met daarin tevens verdere informatie over hoe u de annuleringsverzekering af kunt sluiten. Uiteraard kan de reserveringsmedewerker u hier ook over informeren en eventuele vragen beantwoorden.

Uiteraard kunt u uw reservering wijzigen. Neemt u dan contact op met onze reserveringsmedewerkers op 088-5405805. Zij zullen de wijzigingen met u doornemen en deze doorgeven.

Ja zeker! Bij Vakantieveilingtrends.nl krijgt u punten voor uw reservering die u in kunt leveren voor leuke cadeautjes. Van boeken en cd's tot een picknickmand of WII spel. U krijgt de punten toegekend op het moment nadat u van uw uitje heeft genoten. Maakt u een volgende reservering dan tellen we die punten er gewoon bij op. Zo kunt u sparen voor fantastische cadeaus.